₺26,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺26,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
1

Başlangıç Seviyesi: 100 Parça Puzzle

 

100 parça puzzle başlangıç seviyesi bir puzzle çeşididir. Kolay aşamaları ile size puzzle yapmayı sevdirecektir. 100 parça puzzleyi bitirdikten sonra yavaş yavaş yüksek sayıda parçalara geçiş sağlayabilirsiniz. Bu puzzle modelini çocuğunuzla birlikte de yapabilirsiniz. Sizin yardımlarınız ile o da rahat bir şekilde 98 parçayı tamamlayabilir. 100 parça puzzle modeli iki kişi için iyi bir modeldir. İki kişi kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Partnerinizi tercihinize göre siz belirleyin. İster eşinizle ister çocuğunuzla yapmaya başlayın hemen. Tek başınıza yapmak için de 100 parçayı tercih edebilirsiniz. Fazla vaktinizi almaz ve sizi zorlamaz. Boş vakitlerinizde kişisel gelişim için çeşitli aktiviteler yapmak isterseniz puzzle yapmak iyi bir aktivite olacaktır. Düşünme hızınızı arttırır. Ayrıca daha fazla pratik için 200 parçalı puzzle modellerini de deneyebilirsiniz. Buradan 200 parçalı modellere göz atabilirsiniz. Gündelik yaşamda daha çabuk çözümler bulabilirsiniz, fikirler üretebilirsiniz. Yetişkinler iş hayatından kalan vakitlerde arkadaş ortamında, aile içinde ya da tek başına puzzle yaparak zihnini boşaltıyor ve oldukça rahatlıyor. Hem de işe gitmeden önce motivasyonunu topluyor, enerjisini üst seviyeye çıkarıyor. Yoğun günlerini daha verimli bir şekilde geçiriyor. Puzzlenin sağladığı artılardan tabi ki de sadece yetişkinler yararlanmıyor. Çocuklar da yetişkinlere göre daha az sayıda parçalardan oluşan ve farklı temalardaki puzzle çeşitleri ile hayal gücünü genişletip, vakitlerini geçiriyor. Çok eski yıllardan beri insanların yaptığı puzzle çeşitleri rağbet görmeye devam ediyor. Özellikle son dönemde hastalıklardan, salgınlardan dolayı herkesin evde zamanı olduğu için puzzle satışları fazlasıyla arttı. İnsanlar evde hem sıkılıyorlar hem de kendilerine yarar sağlayacak aktivite arayışı içindeler. Puzzle yapmak da bu aktivitelerin en başında gelen aktivitelerden biri. Puzzle yapmak hem bir aktivite olarak hem de insanın gelişime katkısı olarak büyük yarar sağlıyor. Puzzle yaparken gösterdiğiniz çaba ve sabrın günlük hayatınıza yansıdığının farkına varabilirsiniz. Her birey ayrı ayrı zevklere ve becerilere sahip olabiliyor. Bu yüzden herkes farklı puzzle çeşitleri seçmek isteyebilir. Bu da puzzle çeşitlerinin sürekli artmasını sağlıyor. Örneğin bazı insanlar manzara görüntüleri severken bazıları sevdikleri sanatçıların görüntülerini görmeyi seviyor. Ya da bir kesim kendini zorlamayı severken bir kesim yaptığı işleri daha kolay bir şekilde bitirmeyi seviyor. Herkesin tercihlerine göre puzzle çeşitleri üretiliyor.

 

Puzzle Çeşitleri İle Farklı Manzara Görüntüleri

 

Puzzle çeşitlerinde çok farklı tamalar bulunuyor. Her bireyin zevkine hitap edebilmesi için gün geçtikçe temalar çeşitleniyor. Özellikle yetişkin grup manzara görüntülerine bayılıyor. Ve bu görüntüleri puzzle çeşitlerinde de görmek istiyor. Kimisi deniz manzaralarını çok severken kimisi de doğayla iç içe manzaraları seviyor. Manzara fotoğrafları evin duvarlarında da oldukça hoş bir görünüm sağlıyor. Hem yaparken hem de bittikten sonra izlerken keyif veriyor bu temalar.

 

Puzzle Çeşitleri İle Stresi Üzerinizden Atın

 

Puzzle yapmanın en büyük faydalarından birisi üzerinizdeki stresi, yükü attırmasıdır. İnsanların tüm günü yoğun geçtiği için kendine vakit ayıramıyor ve bu da stresi üzerinden atamamasına yol açıyor. Çoğu hastalığın nedeni de stresten kaynaklı oluyor. Puzzle yapmak da bu konuda insana büyük bir rahatlama sağlıyor. Çeşitli hastalıkların önüne geçiyor, kafasını boşaltmasını sağlıyor.