₺34,90 KDV Dahil
₺47,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Hızlı Kargo
₺34,90 KDV Dahil
₺47,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Hızlı Kargo
₺34,90 KDV Dahil
₺47,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Hızlı Kargo
₺34,90 KDV Dahil
₺47,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Hızlı Kargo
₺34,90 KDV Dahil
₺47,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Hızlı Kargo
₺34,90 KDV Dahil
₺47,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Hızlı Kargo
₺34,90 KDV Dahil
₺47,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Hızlı Kargo
1

Ağız ve Ter Bezi Kullanmanın Yararları

 

Bebekler, doğdukları günden itibaren hızlı bir şekilde gelişim gösterirler. Ancak bu hızlı büyüme öncesinde bazı zorluklar yaşanabilmektedir. Bunlardan bir tanesi de bebeklerin ağız akıntısıdır. Bebekler kendilerini kontrol etmeyi bilmedikleri için, ilk dönemlerde salya akıtma problemleri yaşayabilirler. Böyle durumlar yaşandığında bebeğinizin ağzını kolaylık ile temizleyebileceğiniz ağız bezleri devreye girer. Bebeklerinizin özellikle de uykuda yaşadığı bu sorunu tek hamle ile çözebilirsiniz.

 

Bebekleriniz çok hassas olduğu için onlar için her zaman en iyisini kullanmak istersiniz. Her konuda bu böyledir. Bebek ağız bezlerinin de bebeğinizin direk ağız çevresine temas edeceğini göz önünde bulundurur isek dikkatli seçim yapmak gerekmektedir. Bebeğinizin hijyenik bir ağız bezi kullanmasına önem göstermeniz gerekmektedir. Bebeğinizin herhangi bir sağlık problemi yaşamadan, alerji, mantar, kaşıntı gibi sıkıntılar çekmeden salya temizliğini yapmak için güvenilir bir bebek ağız bezi almanız önemli bir konu olarak karşımıza çıkar. Bebeğinizin cildine temas ettirirken şüphe duymayacağınız son derece özen ile hazırlanmış kaliteli, pamuklu yapısı ile bebeğinizin cildini tahriş etmeyecek bebek ağız bezlerini markamız aracılı ile bulabilirsiniz. En beğendiğiniz modelleri sipariş edebilir, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

Bebeklerin vücut ısıları yetişkin olan bizlere göre daha farklıdır. Daha çabuk ısıyı veya soğuğu hissedebilirler. Bu yüzden çok çabuk terleyebilir veya üşüyebilirler. Bebeklerin hassasiyetinden ötürü terli kalmaları çok tehlikeli olabilir. En ufak bir esinti bile terli iken onları üşütüp hasta edebilir. Bu yüzden bebekler için özel olarak hazırlanmış bebek ter bezleri bulunmaktadır. Bebek ter bezleri ile bebeklerinizin sürekli olarak kıyafetlerini değiştirmenize de gerek kalmaz. Daha küçük bir parça olmaları sebebi ile de hem daha kolay taşınır, hem çantada daha az yer kaplar hem de daha kolay yıkanır. Çamaşır makinesi bulamadığınız zamanlarda elinizde bile yıkayabilirsiniz. Bebek ağız ve ter bezleri gibi bebek mama önlükleri de hem kolay taşınan hem de kolay yıkanan ürünlerdir ve sizin için oldukça pratiktir. Bebek mama önlüklerini tüm çeşitleri ile görmek istemez misiniz?

 

Bebek ter bezleri bebeklerin sırtlarına konularak birkaç saatte bir değiştirilerek kullanılabilir. Bebeğinizin sırtındaki teri emerek onları kuru tutmaya yarayacak şekilde pamuklu kumaşlardan üretilmişlerdir. Bebeklerinizin cildi ile direk temasta olacağı için alerji, tahriş, kaşıntı, kızarıklık yapmaması gerekmektedir. Ayrıca bebeklerin hassas teninde yumuşacık bir doku bırakmalıdır ki onları rahatsız etmesin. Bebeklerin cildi son derece hassas olduğu için bebeklere temas edecek her ürünün de hassas olması gerekmektedir. Bebek iç giyimi için kullanılan zıbınların en hassas olanlarını görmek hemen incelemesiniz.

 

Bebekleriniz için hem modelleri hem kalitesi ile güven veren markamızın ürünlerini deneyebilirsiniz. Ürünlerimizi sitemiz üzerinden inceleyebilir, en beğendiğiniz modeli kolay ödeme yöntemlerinden faydalanarak uygun fiyatları ile temin edebilirsiniz.

 

Ağız Bezleri

Ağız bezleri sayesinde bebeğinizin istemsizce çıkarttığı salyaları silebilirsiniz. Bebeğinizin hassas cildi için özel olarak hazırlanmış markamızın bebek ağız bezlerini denemek isterseniz web sitemiz üzerinden ürünlerimize ulaşabilirsiniz. Bebeğinizin direk ağzına temas edecek bebek ağız bezleri için hijyenik olmasına özen gösterdiğimiz ürünlerimizi bir kere denemeniz, güveninizi kazanmamız için yeterli olacaktır.

 

Ter Bezleri Ne İşe Yarar?

Ter bezleri, bebeğinizin terlemesi durumunda hastalanmamaları ve terlerinin üstlerinde soğumaması için sırtına koyduğumuz bezlerdir. Bu bebek ter bezleri, bebeklerin herhangi bir sebepten dolayı oluşan terlerini emerek onların kuru kalmasını sağlar. Bu sayede hem kıyafetleri ter olmaz hem de kendileri soğuktan etkilenmez.

Ağız Ve Ter Bezlerinin Faydaları

Bebekler, kendi vücutlarının kontrolünü yapamadıkları için bazı istemsiz durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bunlardan bir tanesi salya akıtma durumudur. Salya akıtmaları durumunda bebek ağız bezleri sayesinde temizleme işlemini kolaylık ile sağlayabilirsiniz.

 

Ter bezleri ise bebeklerin terledikleri zamanlarda terini çekerek onları kuru tutmaya yarar. Bu konunun bu kadar önem arz etmesi, hastalanma durumunu ortadan kaldırmaya yardımcı olmasından kaynaklanmaktadır. Bebeklerin hassas bünyeleri terli iken soğuğa karşı koyamaz. Bu yüzden terlerini düzenli olarak alan ter bezleri kullanmak bebeklerin sağlığı için oldukça faydalıdır.