1

Alt Açma Minderi Seçiminde Püf Noktalar

 

Alt açma minderleri bebeklerinizin bezlerini değiştireceğiniz zaman size kolaylık sağlayacak ürünlerdir. Son derece kullanışlı yapıları, yumuşacık dokuları, kolay taşınabilir olmaları ve fazla yer kaplamamaları sayesinde tüm annelerin vazgeçilmezi olan bebek alt değiştirme minderlerini de çok çeşitli modellerde bulabilirsiniz.

 

Alt açma minderi ile her daim kolay temizlik sağlayabilirsiniz. Özellikle de yeni doğan bebeklerin tuvalet alışkanlığı edinecek yaşa gelene kadarki süreçte yardımcı olacak bebek alt değiştirme minderleri bebeğiniz ve sizin için gerekli hijyeni sağlar. Bebekleriniz için oldukça konforlu olacak bu minderler yumuşacık olmaları nedeni ile her ortamda bebeğinizin altını değiştirme konusunda yardımcı olur size.

 

Alt açma minderi gibi bebeklerin yemek yeme esnasında da hijyene ihtiyaçları vardır. Ev haricinde de her ortamda bebeklerinize rahatça yemek yedirmek için bebek mama önlükleri kullanmak isteyebilirsiniz. Bebek mama önlük modellerimizi inceleyebilirsiniz.

 

Bebek alt değiştirme minderlerinin üst dokusu bebek cildine zarar vermemesi için pamuksu dokularla kaplanmıştır. Ayrıca bebeğin sırt kısmının sert zeminden etkilenmemesi için de bel kısımları özellikle desteklidir. Baş kısmı kendiliğinden yastıklı modeller de bulunmaktadır. Bebek alt değiştirme minderleri, sıvı geçirmeyecek şekilde tasarlanmış bebek bakım ürünleridir. Kolaylık ile makinede yıkanabilirler. Ancak kurutma işlemi içindeki pamuklu yapısı dolayısı ile yavaş olabilir. Bu yüzden bebek alt değiştirme minderi kullanır iken üzerine bebek örtüsü sererek daha temiz bir kullanım sağlayabilirsiniz. Gerektiğinde sadece örtüyü yıkayarak daha pratik bir kullanım sağlarsınız.

 

Alt açma minderlerinin pek çok deseni ve rengi bulunmaktadır. Pembe ve mavi başta olmak üzere farklı renklerde minderlere sahip olmak mümkündür. Ayrıca beyaz, krem, sarı, yeşil gibi farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Birçok farklı desen ile de çeşitlenen bebek alt değiştirme minderleri boyutlarına göre de şekillenir. Bebeğinizin boyuna göre seçim yapmanız sizin için daha elverişli olacaktır. Bebek alt değiştirme minderleri, üzerine örtülecek örtüsü, taşımak için kullanacağınız çantası ile takım halinde satılır iken ayrı ayrı da satılabilir. Dilerseniz hazır takımı satın alabilir, dilerseniz kendiniz takım yapabilirsiniz.

 

Bebek alt açma minderi modelleri arasından pek çok farklı tasarım bulabilmeniz mümkündür. En çok tercih edilen modeller katlanır ve çanta ile taşınır olan modeller olarak karşımıza çıkar. Bu kadar pratik olması annelerin kurtarıcı olmaktadır. Daha ince ve hafif olan modeller fazla yer kaplamadan ve ağırlık oluşturmadan sizinle piknikten seyahate, misafirlikten alışveriş merkezine her mekâna gelir. Bebeklerin cilt yapıları da göz önünde bulundurularak bebeklerin pişik, kızarıklık, kaşıntı, tahriş, alerji gibi cilt problemleri yaşamasını engelleyecek şekilde üretilir.

 

E annecim hem annelerin taşıyabileceği şekilde pratik hazırlanır iken hem de bebeklerin cilt yapılarına uygun bebek alt değiştirme minderleri hazırlar. Bu sayede müşterileri memnun eden e annecim bebek alt değiştirme minderlerini tüm renkleri ve modelleri ile web sitemizden görebilir ve en beğendiklerinizi sipariş edebilirsiniz.

 

Taşınabilir Alt Açma Minderi

Alt açma minderleri bebeklerinizin altını değiştirebilmek için her alanda ihtiyaç duyabileceğiniz bir üründür. Bebeklerinizin rahatça yatabileceği kolayca altlarını değiştirebileceğiniz tüm alt açma modellerini markamızda bulabilirsiniz. Katlanabilir ve taşınabilir olma avantajı ile de her alanda yanınızda taşıyabilirsiniz.

 

Yıkanır Alt Açma Minderi

Alt açma minderleri ne kadar siz dikkat etseniz de zaman zaman bebeğinizin ishal gibi rahatsızlıkları dolayısı ile minderi kirletebilir. Bu tarz durumlarda kolayca yıkanabilen hatta silinebilen kumaşlardan üretilmiş alt açma minderleri kullanarak kendiniz için pratiklik sağlayabilirsiniz. Boya ve kimyasal içermeyen kaliteli alt açma minderleri için web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.