Çağrı Merkezi: 0286 220 0111

Barbie Bebek ve Tek Boynuzlu At Gtg01

449,00 TL
479,00 TL
%6 İNDİRİM
Stok Kodu ST67374
Barkod 887961914061
Marka Barbie
Renk
Ürün Açıklaması

Ürün Bilgisi

Barbie Bebek ve Tek Boynuzlu At Gtg01

Bu oyun seti, evcil hayvan bakımı oyunu ile masalların ilham verdiği hikaye anlatımını buluşturuyor. 

Çocuklar, bulut şeklinde tasarlanmış padokta sihirli tek boynuzlu atın bakımı için Barbie Prenses Bebeğe yardım ederken besleme, tımar etme ve kuaförlük eğlencesini doyasıya yaşar. 

Şişeyi suyla doldurun, yavru tek boynuzlu atı besleyin ve bulut şeklindeki tuvalet kabına yerleştirip sihirli renk değiştirme eğlencesini yaşayın.  

Tek boynuzlu at tuvaletini yaptığında beyaz tuvalet kabının rengi sihirli bir şekilde gökkuşağı renklerine bürünecek, hem de oyunu her tekrarlayışınızda! 

Bebeğin saçlarını ve tek boynuzlu atın yelelerini kendilerine özel fırçalarla tarayın ve 10 adet diğer aksesuarla dilediğiniz gibi şekillendirin.

 Barbie Prenses Bebek ve hayvan dostu tek boynuzlu at, gökkuşağını andıran görünümleriyle her renkli masal macerası için mükemmeldir.    

Çok sayıda aksesuarı ve hikaye anlatma seçeneğiyle bu Barbie Dreamtopia oyun seti, özellikle hayvan bakımına ilgi duyan 3-7 yaş arası çocuklar için harika bir hediyedir.

Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Bebek: 29 cm.

Unicorn: 14 cm.

Kutu ölçüsü: 39,5 x 7 x 32,5 cm.

Yaş Grubu: +3Y

Cinsiyet: Kız

Renk: Çok Renkli

Kutu içerisinde; Prenses elbisesi, tacı ve ayakkabılarıyla birlikte Barbie Bebek, 1 adet tek boynuzlu at figürü, 1 adet tuvalet kabı, 1 adet padok, 1 adet yem kabı, 1 adet havlu, 1 salkım havuç, 1 grup elma, 1 adet saç fırçası, 1 adet tımar için fırça, 1 adet boynuzlu at kolyesi, 1 adet şişe ve 10 adet saç aksesuarı yer almaktadır.

UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.