Çağrı Merkezi: 0286 220 0111

Barbie Dreamtopia Chelsea ve Eğlenceli Dünyası Oyun Seti GTF48-GTF50

269,00 TL
299,00 TL
%10 İNDİRİM
Stok Kodu ST63021
Barkod 887961913897
Marka Barbie
Renk
Ürün Açıklaması

Ürün Bilgisi

Barbie Dreamtopia Chelsea ve Eğlenceli Dünyası Oyun Seti GTF48-GTF50

Hayal gücünüze pijama partisinin kapılarını açan bu Barbie Dreamtopia Oyun Seti içerisinde; Chelsea Prenses Bebek, oyuncak ayı arkadaşı ve yıldızlı geceler pijama partisi temalı oyuncaklar bulunur.

Barbie Dreamtopia serisindeki Chelsea oyun setleri ile masalsı hikayeleri canlandırabilirsin. Chelsea bebeğinin büyülü oyun parkı, çocukların hayal güçlerinin götürdüğü yerlere giderek onlara ilham verecek renkli bir tasarıma ve fantastik ayrıntılara sahiptir. Chelsea bebeğinin ve köpeğinin fantastik ağaç evine tırmanmasına yardım edin, ardından bulutların arasından kayın, hamak salıncağını açın ve çiçek yapraklı tahterevalliyi birlikte sürün.

Chelsea bebek bir etek, mor peri ayakkabıları, bir kafa bandı ve bir çift klipsli peri kanadı içeren renkli bir peri görünümüne sahiptir. Bir çift peri kanadı içindeki evcil bir köpek yavrusu, arkadaşlık hikayelerine ilham verir!

Masal severler, hikayelerini gerçekleştirebilmek için daha fazla Barbie Dreamtopia bebek ve oyuncak toplayabilirler! Burada macera hiç bitmez ve hayal gücünün sınırı yoktur! Bebek tek başın ayakta duramaz. Her biri ayrı satılır.

 Yaş Grubu: 3Y+