Çağrı Merkezi: 0286 220 0111

Barbie Dreamtopia Ejderha Kreş Oyun Seti GJK51

280,00 TL
320,00 TL
%12 İNDİRİM
Stok Kodu ST62932
Barkod 887961813197
Marka Barbie
Renk
Ürün Açıklaması

Ürün Bilgisi;

Barbie Dreamtopia Ejderha Kreş Oyun Seti  GJK51

Her türlü yaratıcı oyunu destekleyen parçalarıyla Barbie Dreamtopia Prenses Bebek ve Aksesuarları Oyun Setleri, çocukların masal dünyasını ve hikaye anlatma eğlencesini keşfetmesini sağlar.

Prenses Barbie bebeği ve aksesuarları ile hayal dünyanı genişletebilir sevimli odalarında bebek ejderhaları ve yavru köpeği Honey ile ilgilenmesini sağlayabilirsin. Her sette renkli giysileri ve aksesuarlarıyla fantastik bir görünüme sahip peri veya prenses Barbie bebek bulunur. 

Kızlar kendi dünyalarını yaratmak ve oyunları hayalleriyle geliştirmek için Barbie Dreamtopia bebek ve oyuncaklarının hepsini toplayabilir. Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. Bebekler tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Özellikler:
-Barbie Dreamtopia prenses bebek ve bebek ejderha odası oyun setiyle hayallerindeki sihirli dünyayı yarat!


-Barbie bebeğin sevimli bebek ejderha arkadaşlarıyla ilgilenmesine yardım et. Bir mavi ve bir pembe bebek ejderhanın yanında köpek Honey de bu şirin odada seni bekliyor.


-Ay şeklindeki sallanan beşiğin üstünde dönence asılı ve gerçekten sallanıyor. Bulut temalı oyun matının hemen üzerinde de rengarenk oyuncakların sallandığı bir kemer bulunuyor.

-Çıngırak, biberon ve bebek ejderhanın veya köpek Honey'nin içine girip uyuyabileceği bir yatak gibi küçük aksesuarlar da hikaye anlatma eğlencesine katkı sağlıyor.

-Barbie prenses bebeğinin rengarenk peri masalı kıyafeti, üzerinde yıldız desenleri bulunan parlak bir üst ve etekten oluşur. Tacı ve şirin ayakkabıları da bu asil görünümü tamamlar.


-Barbie prenses bebek ve hikayeler anlatacağı bebek odası seti, 3-7 yaş arası kızların hayal gücünü ortaya çıkaracak! Peri masalı tutkunları Barbie Dreamtopia bebeklerini ve oyuncaklarını koleksiyonuna ekleyerek hayaller dünyasına açılabilir. (Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.)

Ürün ölçüleri; 6,03x22,86x32,39 cm

Ürün Ağırlığı (gr): 404,2 g

Yaş Grubu: 3Y+

Kutu İçeriği: Barbie prenses bebek, 2 bebek ejderha figürü, 1 köpek Honey figürü, 1 bulut şeklinde minder, 1 yatak, 1 şişe aksesuarı ve 1 çıngırak aksesuarı içerir.