Çağrı Merkezi: 0286 220 0111

Barbie Portatif Ev Hcd47

719,00 TL
749,00 TL
Stok Kodu ST67371
Barkod 194735007653
Marka Barbie
Renk
Ürün Açıklaması

Ürün Bilgisi

Barbie Portatif Ev Hcd47

Hikaye anlatımına uygun onlarca aksesuarı, iki kat ve dört oyun alanında 360 derece oyun imkanıyla bu ev, yaratıcı zihinleri burada yaşamaya davet ediyor!

Banyo, mutfak, yemek odası ve çatı katındaki yatak gibi oyun alanlarının her biri özgün Barbie tarzı taşıyan renkli tasarımlara sahiptir.

Üst kısmı "tak ve oyna" tasarımlı olan yemek masası, sandalyeler, tabaklar ve konforlu yorgan gibi eğlenceli birçok aksesuar, mobilya ve tabii sevimli yavru köpek, çocukları diledikleri hikayeyi anlatmaya ve yaşamaya davet ediyor.

Şık tasarımlar ve modern ayrıntılar, her hikaye anlatımı oyununa kapı aralıyor!

Oyun setini tersine çevirerek hikaye anlatımı macerasına yer açan ve konuklarını ağırlamak için ideal olan bir bahçeyi ortaya çıkarabilirsiniz. İşte, 360 derece oyun keyfi!

Mutfak eşyaları, sofra gereçleri, sevimli bir mama kabına sahip yavru köpek ve daha birçok parça sayesinde hikaye anlatımı oyununu aksesuarlarla destekleyin.

Oyun saati bittiğinde tüm parçaları evin içine yerleştirip seti katlayın ve bu eğlenceyi dilediğiniz yere taşıyın!

Hikaye anlatımı oyunlarına uygun birçok olanak sunan bu ev, 3-7 yaş arası çocuklar için harika bir hediyedir Çocuklar, Barbie Bebekleri ve aksesuarları koleksiyonlarına ekleyerek bu evde diledikleri eğlenceyi yaşayabilir. Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Ürün ölçüsü: 30.8 x 70.6 x 51.4  cm

Yaş Grubu: +3Y

Cinsiyet: Kız

Renk: Çok Renkli

UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.