Çağrı Merkezi: 0286 220 0111

Barbie Sanat Evi Hcm85

559,00 TL
589,00 TL
Stok Kodu ST67367
Barkod 194735014811
Marka Barbie
Renk
Ürün Açıklaması

Ürün Bilgisi

Barbie Sanat Evi Hcm85

Barbie' nin Sanat Atölyesi'nde Barbie ile eğlenin!

Çocuklar, çömlek ve resim yaparken rahatlamayı öğrenecek!

Barbie'nin Sanat Atölyesi'nde, eklemleri hareket edebilen Barbie, çalışma bölümü, şövale, boya kutuları, hamur, süsleme/boyama gereçleri ve hikaye anlatımını destekleyecek birçok parça yer alır.

Barbie'nin çalıştığı bölümde bir tezgâh, sergileme rafları, sandalye, şövale, palet, fırça ve vazo yapımı için iki hamur kabı yer alır.

Pembe ve mor renkli iki çeşit oyun hamurunu açıp kalıba yerleştirdikten sonra kabı kapatıp vazo oluşturabilirsin. Vazoyu, dönen platforma yerleştirilerek şekillendirici merdaneyle süsleyerek harika bir vazo yapabilirsin. Şirin kalp ve yıldız desenleriyle süslenen vazon artık sergilenmeye hazır! 
Çocuklar, sünger fırçayı soğuk suya batırarak beyaz parçalardan muhteşem tasarımlar ortaya çıkarabilir.
Barbie, tuvalini şövaleye yerleştirip fırçasını ve paletini kullanarak muhteşem resimler çizebilir. Sete iki tuval dahildir.
Yaratıcılığı destekleyen çok sayıda aksesuar arasından seçim yapabilen çocuklar, hayallerindeki vazo ve resimleri diledikleri gibi hazırlayıp sergileyebilir.

Ürün ölçüsü: 19,5 x 6,8 x 28,9 cm

 Kutu ölçüsü: 39,4 x 8 x 32,4 cm

Yaş Grubu: +3Y

Cinsiyet: Kız

Renk: Çok Renkli

Kutu İçeriği: Oyun seti bükülebilir dizli Barbie ve 25'ten fazla yaratıcılık parçası içerir: şövale, 2 adet resim, sandalye, 4 adet resim kovası, 2 adet Barbie oyun hamuru kabı, 3 adet dekorasyon aracı, 1 adet sünger fırça, 1 adet ressam paleti, 3 adet renk değişimi sergi parçası ve 7 ek sergi ve hikaye anlatımı parçası. 

UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.