Çağrı Merkezi: 0286 220 0111

Barbie'nin Rüya Dolabı

699,99 TL
Stok Kodu ST62898
Barkod 887961716436
Marka Barbie
Renk
Ürün Açıklaması

Ürün Bilgisi

Barbie'nin Rüya Dolabı

Barbie ve Rüya Gardırobu gittiğiniz her yerde benzersiz görünümler ve hikayeler yaratmanız için size ilham verir!

Açıldığında 60 cm'den fazla genişliğe sahip olan bu modern dolapta 10'dan fazla saklama alanı, döner giysi askısı, tam boy ayna ve masa alanı bulunur.

Oyun setine Barbie bebek ile birlikte 25'ten fazla giysi ve aksesuar dahildir.

Çekmeceleri, rafları ve giysi askılarını kullanarak bu parçaları dilediğiniz gibi düzenleyebilir veya sergileyebilirsiniz.

Döner elbise askısı gerçekten dönüyor.

Kapı kolunu çevirerek askıyı döndürüp kıyafetinizi seçebilirsiniz.

Bebek standı ve aynayı kullanarak kombinler yapabilir, masa alanı ve aksesuarları kullanarak ise yeni hikayeler yaratabilirsiniz.

Oyun setine dahil olan çıkartma sayfasıyla masa üzerindeki mantar panoyu bile istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

Gardırop oyun setinde aksesuarlar da dahil olmak üzere dört farklı tarzda görünüm yaratabileceğiniz kıyafet seçenekleri bulunur.

Sade bir tarza uygun bir kıyafet, şık bir görünüme uygun bir kıyafet, çocuk doktoru olmak için bir kıyafet ve sporcu olmak için ise dalgıç kıyafeti!

Çıkartma sayfasını çalışma alanını dekore etmek için de kullanabilirsiniz.

İstediğiniz zaman dolabı toplamak ve kapısını kapatarak bir yere taşımak çok kolay! Tutma kolu taşımayı kolay hale getiriyor!

Oyun setine Rüya Gardırobu, Barbie bebek, üç ek kombin ve aksesuarlar dahildir. Bebek tek başına ayakta duramaz.

Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

  • Barbie' nin üya Gardırobu açıldığında; 10'dan fazla eşya saklama alanı, döner giysi askısı, tam boy ayna, kişiselleştirilebilir masa alanı ve 25'den fazla giysi ve aksesuar ile 60 cm'den geniş bir oyun alanı ortaya çıkıyor!
  • Barbie bebeğin 4 kıyafeti arasında; ışıltılı pembe parti elbisesi, damalı gömlek ve çiçekli eteği ile günlük bir görünümü, beyaz doktor önlüğüyle çocuk doktoru kıyafeti ve dalış giysisi bulunur.
  • Gardırop, döner giysi askısı ile hayalinizdeki hikayeleri gerçeğe dönüştürüyor! Kapı kolunu çevirerek, Barbie giysilerini sakladığınız veya kıyafet seçtiğiniz döner giysi askısını döndürebilirsiniz.
  • Kıyafeti seçtikten sonra bebeği standa yerleştirerek son dokunuşları yapabilir, bebeğin şıklığını sergileyebilir veya tam boy aynada görünümüne bakabilirsiniz. Aksesuarlar arasında 3 çift ayakkabı, takılar, çanta, stetoskop, dalış maskesi, yüzme paletleri ve daha birçok parça bulunur.
  • Barbie bebeği sandalyeye oturtup masa ve bilgisayarı kullanarak eğlenceli hikayeler yaratabilirsiniz. Oyun setine dahil olan çıkartmalar ile çalışma alanını istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

Uyarı: 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.