1

Bebek Abiye Nerede Kullanılır?

 

Bebekler, özel günlerde size eşlik eder iken en az sizin kadar şık görünmeyi başarabilirler. Özellikle de o sevimli gülüşlerine uygun kıyafetler ile sizden daha da ön planda olabilirler. Bebeklerinizi dilediğiniz gibi şık giydirmek sizin elinizde. İster kız bebeği, ister erkek bebeği olsun düğün, nişan, kına, bayram gibi özel günlerde bebeklerinize giydirebileceğiniz birçok modelde kıyafetleri sitemizde bulabilirsiniz.

 

Kız bebekler için daha çok etekli modeller ön plana çıkar. Fırfır, dantel, tül detaylı elbiseler birçok farklı desen ile buluşarak çok zarif görünebilir. Kız çocukları için abiyelerde genel olarak kurdele, fiyonk detayları karşımıza çıkar. Pembe, mor, kırmızı gibi renklerin yanında sarı, mavi, yeşil gibi renkler de oldukça tercih edilmektedir. Beyaz renkler ile de bebeklerinizi gelinlik giydirmiş gibi gösterebilirsiniz. Beyaz elbiseler bebeklerinizi daha sade ve zarif gösterir. Bebek abiye kıyafetlerinde birçok farklı renk gibi birçok farklı desen de bulmak mümkündür. Puantiye, çizgi, ekose, simli, taşlı, incili modeller tercih edebilirsiniz. Dilerseniz yazlık kısa kollu modeller dilerseniz kış için kalın kumaşlı ve uzun kollu modeller tercih edebilirsiniz. Kış mevsiminde kadife kumaşın özellikle daha çok tercih edildiğini görebilirsiniz. Kış aylarında son derece şık bere veya şapka modelleri ile de abiyelerinizi tamamlayabilir, bebeklerinizi de soğuktan koruyabilirsiniz. Tüm şık şapka ve bere modellerimizi inceleyebilirsiniz.

 

Erkek bebeklerde genelde takım elbise veya smokin giymek yaygındır. Farklı ceket renkleri veya desenli kravatlar ile bebeklerinizi tatlı gösterebilirsiniz. Kravat yerine papyon da kullanabilirsiniz. Siyah renkler dışındaki renkleri kullanarak bebeğinizi daha sportif gösterebilirsiniz.

 

Bebeğinizin özel günde yanında olacak abiye kıyafetler aynı zamanda bebeğinizin vücuduna uygun olmalıdır. Çok dar kıyafetler bebeğinizi sıkarak rahatsız eder ve terletir. Çok bol kıyafetler ise bebeğinize büyükmüş gibi durarak çirkin durur. Bebeklerinizin kıyafetinin kumaşına da çok dikkat etmelisiniz. Özellikle abiye giyimde bazı kumaşlar kaşıntı verebilir. Bebeğinizin cildinde kaşıntıya bağlı olarak kızarma, tahriş meydana gelebilir. Bebeğinizin cildine uygun kumaşlarda kıyafetler tercih etmelisiniz.

 

Bebeğiniz için güvenerek kullanabileceğiniz şekilde özel olarak hazırlanan abiye kıyafetlerimizde bebek ciltlerinin ne kadar hassas olduğu göz önünde bulundurulmuştur. E annecim ile en kaliteli bebek abiyelerine en uygun fiyatları ile web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Kolay ödeme seçeneklerinden yararlanarak dilediğiniz bebek abiye giyim ürününü sipariş edebilirsiniz.

 

Tül Detaylı Abiyeler

Bebekler için abiye elbiseler birçok farklı detaya bürünür. Tül detaylarından inci detaylarına çiçeklerden fırfır modellerine birçok farklı modeller sizler için hazırlanır. Bebeklerinizi en güzel günlerde şık giydirmek isterseniz tül modelli bebek abiyelerini tercih edebilirsiniz.

 

Bebek Abiye Renkleri

Bebek abiye renkleri cinsiyete göre değişkenlik gösterse de erkeklerde genelde lacivert, siyah ve kahverengi ön planda iken kızlar için pembe, mor, mavi, yeşil, sarı, kırmızı, turuncu gibi birçok renk tercih edilebilmektedir.

 

Bebek Abiye Kumaşları

Bebek abiye kumaşları genelde tafta gibi sert kumaşlardan üretilir. Ancak penye, şifon, kadife, keten gibi mevsimlere ve elbiselerin ağırlığına göre değişkenlik de gösterebilmektedir. Tüm kumaşlar bebek cildinin hassasiyeti ön planda tutularak hazırlanmıştır.