₺189,90 KDV Dahil
₺240,00 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Ücretsiz Kargo
₺189,90 KDV Dahil
₺240,00 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Ücretsiz Kargo
₺189,90 KDV Dahil
₺240,00 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Ücretsiz Kargo
₺189,90 KDV Dahil
₺240,00 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Bebek Havlu Ve Bornozları Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Bebekler banyo sonrası kurulanmak için en az kendi bedenleri kadar yumuşak havlu veya bornozlara ihtiyaç duyarlar. Bebeklerin cilt yapıları ile uyumlu olacak şekilde, tahriş, kızarıklık, alerji, kaşıntı gibi problemler ile karşı karşıya gelmesinler diye e annecim ekibi olarak özenerek bebek ürünleri üretmekteyiz.

 

Bebek havluları cinsiyetlere göre farklı desenler ve renklerde karşımıza çıkar. Mavi, pembe, mor, sarı, yeşil, gri, beyaz, turuncu, kırmızı gibi renklerin yanı sıra araba, çiçek, bebek, hayvan, uzay, oyuncak gibi farklı figür işlemeleri ile oldukça sevimli hale gelirler. Bu sayede bebeklerin de ilgisini çekmeyi başaran havlu ve bornozlar bebeklerin üşüdüklerini bile anlamadan onları giydirmenize yardımcı olur.

 

Ayrıca bebeklerinizi yaz mevsimlerinde plaja götürürseniz plajda da havluya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bebek plaj havlularını e annecim olarak yumuşacık üretmeye özen göstermekteyiz. Bebek plaj havlularımızı hala görmediyseniz hemen inceleyin.

 

Bebekler oldukça hassas yapıya sahip oldukları için hemen üşüyebilirler. Ayrıca bebeklerin vücut ısıları biz yetişkinler ile aynı değildir. Bu sebepten ötürü bizden daha farklı bir kurulanma işlemine ihtiyaç duyabilirler. Daha sıcak tutacak kadar kalın havlu veya bornozlar bebekleri iyice ısıtacaktır. Bebeğinizin tam bedeninde bornoz almak onların her yerini sararak daha sıcak tutar. Bornoz tercih edecekseniz kapüşon detaylı bornozlar ile bebeklerinizin başlarının da sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz. Bebek havlu veya bornozlarının emme özelliğinin yüksek olmasına özen göstererek bebeklerinizin vücudundaki ıslaklığı hemen almasını sağlar bebeklerinizin kuru kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca bebek havlu veya bornozlarının kumaşlarının yumuşak olmasına da önem vermeniz gerekir. Çünkü bebekler yumuşak bir cilde sahiptir ve sert kumaşlar bebeklerin ciltlerini tahriş edebilir. Bu da onların belli başlı cilt problemleri ile sorun yaşamalarına neden olabilir. Ayrıca bebek havlu ve bornozlarını yıkar iken kullandığınız temizlik ürünlerinin seçiminde de hassas davranmalısınız. Bebeklerinizin vücudu ile temas halinde olacak havlu ve bornozları kimyasal madde içermeyen doğal temizlik ürünleri ile yıkamalısınız. Bebek bornoz ve havluların yapısının bozulmaması için de çok sıcak derecede yıkama programlarını tercih etmeyin.

 

Bebekler için son derece narin bir şekilde hazırlanan ve özen ile seçilen kumaşlardan üretilen bebek ürünlerimizden havlu ve bornozlarımızı görmek için e annecim web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En beğendiğiniz modelleri sepetinize atabilir ve uygun fiyatları ile sipariş edebilirsiniz.

 

Bebek Bornozları

Bebeğinizin vücudunu sararak onları sıcak tutacak banyo sonrası kullanım için ideal olan bornozları mutlaka denemelisiniz. Bebeğinizin tam bedeninde bornoz almak onların her yerini sararak daha sıcak tutar. Bornoz tercih edecekseniz kapüşon detaylı bornozlar ile bebeklerinizin başlarının da sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz. Bebek havlu veya bornozlarının emme özelliğinin yüksek olmasına özen göstererek bebeklerinizin vücudundaki ıslaklığı hemen almasını sağlar bebeklerinizin kuru kalmasına yardımcı olabilirsiniz.

 

Havlu Modelleri

Havlu modelleri renklerine, desenlerine ve kumaş kalınlığına göre farklılık gösterebilmektedir. Ancak havlu satın alır iken bebeklerinizin ıslaklığını alabilecek yapıda kumaşlardan üretilmiş havlular olmasına özen göstermelisiniz. Emme kuvveti yüksek havlular ile bebeklerinizin kurulanmasını sağlayabilirsiniz.

Bornoz İle Kolay Kuruma

Bornoz her yaş grubuna hitap eden bir ürün olsa da en çok bebekler için avantajlıdır. Bebeklerin çabuk üşümeye meyilli bir yapıları olmasından dolayı bornozlar banyo sonrasında onları tamamen saracak ve üşümelerine engel olacaktır. Mevsime de göre farklı kalınlıkta modeller tercih edebilirsiniz. E annecim bornozlarını incelemeden alışverişinizi sonlandırmayınız.