1

Plajda Bebekler İçin Havlular

 

Kış aylarından yaz aylarına geçtiğimiz zaman hemen tatil planları yapmaya başlarız. Sıcak yaz günlerinin en büyük kurtarıcısı şüphesiz ki soğuk suları ile denizlerdir. Yaz aylarının kavurucu sıcaklığından bizleri kurtaran denize girmek aynı zamanda güzel ve eğlenceli bir aktivitedir. Spor yapmanın önemini bildiğimize göre yüzmenin iyi bir spor da olduğunu söylememize gerek yoktur herhalde.

 

Bebekler de yaz aylarında sıcaktan bunalırlar ve serinlemeye ihtiyaç duyarlar. Bebekler de yaz aylarının sıcağından su ile tanışarak kurtulabilirler. Bebekler plajda veya havuzda serin sularda yüzmeyi öğrenebilir, güneşin sıcağından bir nebze olsa da kaçabilir.

 

Denizde veya havuzda bebeklerinizin ıslak sudan çıkar çıkmaz üşümemesi için havluya sarılması gerekir. Ne kadar havalar sıcak da olsa suyun üzerimizden buharlaşır iken verdiği serinlik hissi bize hoş gelse de bebeklerin üşüyüp rahatsız olmasına neden olabilir. Bu yüzden bebekler için özel olarak tasarlanmış bebek plaj havlularını kullanabilirsiniz. Bebeklerinizi kurulamak için aynı zamanda bornozları da tercih edebilirsiniz.

 

Bebek kostüm kıyafetleri kumaş bazında günlük kıyafet ürünlerinin kumaşlarından Bebek plaj havlularının yetişkin havlularından bir takım farkları bulunmaktadır. Bebek plaj havluları bebeklerin boyuna göre üretilir, daha ufak ve kısadır. Bebeklerin hoşuna gitsin diye birçok bebek plaj havlusu desenli veya resimlidir. Bebek plaj havlularının dokuları daha yumuşak olmalıdır ki bebeklerin cildini tahriş etmesin. Özellikle de suyu tuzlu olan denizlerde bebekler tuzlu su ve sıcak hava ile tahriş olmaya meyilli bir cilt halinde oldukları için plaj havlusunun çok hassas olması gerekmektedir. Sert kumaşlardan değil yumuşacık kumaşlardan üretilmiş olması gerekmektedir.

 

Bebek plaj havluları bebeklerin sudan çıktıktan sonra hemen kurulanmalarını sağlar. Oldukça emme gücü yüksek özellikte olan kumaşlardan üretilen bebek plaj havluları bebeklerin hemen ısınmasını sağlar. Desenli ve resimli modelleri ile de bebeklerin dikkatini çeken havlular yaz mevsimi boyunca size eşlik edecek en temel ürünlerden birisidir.

 

Bebek plaj havlularının kumaşları oldukça rahat olduğu için bebeklerinizi rahatsız etmez. Güvenilir markalar ile gerçekleştirdiğiniz satın alma işlemleri sayesinde de bebekleriniz huzur içinde bebek plaj havlularını kullanabilirsiniz. E annecim olarak bebeklerin hassas bünyeleri ve hassas ciltlerini göz önünde bulundurarak bebek plaj havluları tasarlamaya özen göstermekteyiz. Web sitemiz üzerinden tüm bebek ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. En beğendiğiniz modelleri en uygun fiyatları ile kolay ödeme seçeneklerinden yararlanarak sipariş edebilirsiniz.

 

Plaj Havlu Modelleri

Plaj havlu modelleri kumaş tipi olarak genelde sabit üretimde seyreder. Ancak renkleri ve desenleri ile farklılık gösteren plaj havlu modelleri cinsiyetlere göre de farklı modellerde olabilir. Hayvan, doğa, çiçek, doğa, çizgi film karakterleri gibi farklı motiflerde olabilen bebek plaj havluları kırmızı, sarı, mavi, yeşil, pembe, mor gibi birçok farklı renkte de sizlere seçenek sunar.

 

Kaliteli Plaj Havluları

Kaliteli bebek plaj havlularının en önemli özellikleri emme kuvvetinin güçlü olmasından anlaşılır. Bebekler deniz veya havuz ile tanıştıklarında her ne kadar yaz mevsimi ve sıcak hava olsa da hassas bünyeleri gereği vücutlarının sıcak kalması gerekmektedir. Bu sebeple ıslaklığı alıp vücudu kuru tutan havluları tercih etmeniz gerekmektedir.