₺159,90 KDV Dahil
₺219,00 KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
₺129,90 KDV Dahil
₺160,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Hızlı Kargo
₺109,90 KDV Dahil
₺140,00 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Hızlı Kargo
₺109,90 KDV Dahil
₺140,00 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Hızlı Kargo
₺49,90 KDV Dahil
₺70,00 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Hızlı Kargo
₺49,90 KDV Dahil
₺70,00 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Hızlı Kargo
₺59,90 KDV Dahil
₺80,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺59,90 KDV Dahil
₺80,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺59,90 KDV Dahil
₺80,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
₺49,90 KDV Dahil
₺70,00 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Hızlı Kargo
1

Salopetler Bebeğinizin Tatlığını Öne Çıkaran En Şirin Parçalardan!

 

Hem kız bebekleriniz hem de erkek bebekleriniz için tercih edebileceğiniz salopetler, minik güzel bebeklerimizin hem oldukça rahat hareket edip konforlu olacağı hemde ebeveynlerin rahatlık ile giydirebileceği parçalardan. Salopetler normalde bir pantolon türü olarak kabul edilir ancak elbise şeklinde de salopetler mevcuttur. Tulum ve elbise şeklinde olan salopetler kız bebeklerinde, tulum salopetler ise erkek bebekler de tercih edilebilir.

 

Salopetler bebeğine her mevsim giydirebileceğiniz bir giysidir. Kumaşına göre seçtiğiniz salopetler mevsimlik olarak değerlendirebilir. Kadife salopetler bebeğiniz için kışın daha uygun olacakken, daha ince kumaşları yazın tercih edebilirsiniz ya da salopetin içerisine giydireceğiniz bir bluz veya body ile üzerine giydireceğiniz bir hırka, ceket ile mevsimlik şekilde değerlendirebilirsiniz. Giydireceğiniz salopetin boyu da önemli bir detay. Örneğin yazın daha kısa, şort şeklindeki salopetler veya kız bebekleri için elbise salopetler daha uygun ve şirin olacaktır. Kışın ise uzun salopetler bebeğinizin bacaklarını daha sıcak tutacağı için tercih edilmeli. Kadife bir elbise salopet ile bebeğinizin rahat edeceği güzel bir kilotlu çorap kombini bebeğinize muhakkak yakışacaktır.

 

Salopetler her ne kadar kendi başına güzel bir parça olsa da içine giydireceğiniz body, bluz veya kazak salopet için önemli tamamlayıcı bir parça olacaktır. Kışın veya ara mevsimin soğuk zamanlarında salopetin içine triko, kazak tarzı bir parça bebeğinizin üşümemesi için doğru bir tercih olacaktır. Kışın giymesi için bebeğe giydirmesi zor olmayacak ve sıkıp daraltmayacak boğazlı bir kazak veya triko en güzel ve tamamlayıcı parça olacaktır. Ancak az önce de söylendiği gibi bebeğin kafasından geçirirken boğaz kısmı rahatsız etmemeli veya giyince kesinlikle daraltmamalı. Önemli olan her zaman bebeğimizin rahat olması. Özellikle bu yüzden bebeğin kafasının rahat geçmesi için yaka kısmı çıtçıtlı kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Havanın daha ılık olduğu dönemlerde ise salopetin içine tatlı desenleri olan bir body veya kız bebekleri için fırfırlı bir bluz harika tamamlayıcı bir parça görevi görecektir. Yazın yapacağınız salopet kombinlerin de giydirdiğiniz bluz veya bodyler kısa kollu tercih edilebilir böylece bebeğiniz de sıcaktan daralmayacaktır.

 

Salopetler için bir diğer tamamlayıcı parça ise ceketler ve hırkalar olacaktır. Kışın bebeğinizin sıcak tutmasının yanı sıra, hava değişiklerinde bebeğinizin daralmaması veya üşümemesi için kurtarıcı olan ceket ve hırkalar, salopetler ile uyumlu olacaktır.

 

Salopet Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Özel Durumlar

Elbette vardır. Seçtiğiniz salopeti de her kıyafeti seçerken dikkat etmeniz gereken kriterlerden mutlaka geçirmeniz gerekir. Bebeğinizin alerjisi, kıyafetin yüzde yüz pamuk olması, üstündeki baskıların kalitesi, yıkama bilgileri gibi durumları da mutlaka atlamayın ve dikkatli olun. Ayrıca salopetlerin omuzlarına geçirilen kısımdaki düğmeler veya ona benzer tutucu şeyler olabilir. Bunların sağlam olduğuna ve bebeğinizin koparıp ağzına atamayacağı şekilde olduğuna da mutlaka dikkat edin.

 

Salopetlerin Bedenleri Ve Bebeğim İçin Salopet Nereden Alabilirim?

Salopetlerin bedenleri her kıyafette olduğu gibi etiketlerinde bebeklerin aylık vücut büyüklükleri doğrultusunda dikilir ve buna göre de etiketler de mutlaka belirtilir. Bebeğinizin kaç aylık olduğu veya kaç yaşında olduğu doğrultusunda etiketlere bakarak kolaylıkla bebeğiniz için uygun büyüklükteki salopeti seçebilirsiniz. Salopetler bebekler için rahat ve sevilen parçalardan olduğu için birçok bebek giyim mağazasından ulaşmanız mümkün. Ayrıca internetteki bebek giyim mağazalarını da inceleyerek bebeğiniz için en uygun salopeti rahatlıkla seçebilir ve direk evinize sipariş edebilirsiniz.

 

Bebek Salopet Fiyatları Ne Şekilde?

Bebek giyim ürünü olan salopetler, her bebek giyim mağazasından ulaşabileceğiniz ve herkesin bütçesine uygun bir fiyat aralığı içerisinde yer alıyor. Bütçenize uygun bir salopeti rahatlıkla bulabilirsiniz ve bebeğinize severek giydirebilirsiniz.