Çağrı Merkezi: 0286 220 0111

Barbie Pasta Dükkanı Oyun Seti

559,00 TL
579,00 TL
Stok Kodu ST67368
Barkod 194735047604
Marka Barbie
Renk
Ürün Açıklaması

Barbie Pasta Dükkanı Oyun Seti

Bu oyun setinde, pembe saçlarıyla kendisi de pişirdiği kapkekler kadar tatlı olan bir bebek yer alıyor. Barbie, çocuklara rengarenk ve muhteşem tarifler göstermek için hazır! Sette; fırın standı, 2 adet hamur, pasta şekillendirici merdane, çatal bıçak takımı, pasta süslemeleri, siparişlerin alınabileceği bir kasa gibi 20'den fazla aksesuar bulunuyor.

Çocuklar, pembe ve mavi renkli iki çeşit oyun hamurunu açıp fırına yerleştirdikten sonra kolu çekip pastaların kabarmasını izleyebilir.

Pasta şekillendirici merdane ile hamur üzerinde farklı tasarımlar yapabilirsiniz!

Pastayı gökkuşağı deseni ve çiçeklerle süsleyerek rengarenk hale getirebilirsiniz.

Kayan yıldız süslemesi gibi aksesuarlarla pastaya benzersiz bir hava katabilirsiniz.

Barbie Pasta Dükkanı oyun setiyle pastane işletme eğlencesini keşfedin!

 

Pasta yapmayı seven çocuklar bu oyun setiyle pasta dükkanı işletip lezzetli pastalar ve tatlılar hazırlayabilir. Hikaye anlatımı eğlencesine ilham veren 20'den fazla aksesuarla birlikte fırın standında pasta hazırlamaya, süslemeye ve sergilemeye uygun üç oyun alanı bulunur. Çocuklar, pembe ve mavi renkli iki çeşit oyun hamurunu fırına yerleştirdikten sonra kolu çekip pastaların kabarmasını izlerken eğlence dolu saatler geçirecek.

 

Çocuklar pişirdikleri pastayı ayaklı sunum tabağına aldıktan sonra pasta aksesuarları ve süsleriyle donatıp pastaya diledikleri şekli verebilir. Oyun setine; fırın standı, 30 cm Barbie bebek, 2 kutu oyun hamuru, pasta şekillendirici merdane, spatula, dekorlar, süsler, kapkek kutusu, kurabiye tabağı ve diğer aksesuarlar dahildir. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir. 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir.     

 Sıra pastayı süsleme keyfine geldiğinde çocuklar "pişirdikleri" pastayı ayaklı sunum tabağına alıp pasta aksesuarlarını ve süslerini diledikleri şekilde ekleyebilir.

 Barbie bebek; bazıları klipsli olan, hikayeanlatımına uygun aksesuarları elinde tutarak gerçekçi oyun deneyimi sağlar. Özellikle pasta ve ikramlık tatlılar hazırlamaya meraklı, mutfak düşkünü olan 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir.

 Ürün ölçüsü: 31 x 6,5 x 30,2 cm

 Kutu ölçüsü: 32,6 x 7,8 x 39,7 cm