Çağrı Merkezi: 0286 220 0111

Hot Wheels Monster Trucks Akrobasi Oyun Seti Gvk48

479,00 TL
519,00 TL
%8 İNDİRİM
Stok Kodu ST64535
Barkod 887961928433
Marka Hot Wheels
Renk
Ürün Açıklaması

Ürün Bilgisi

Hot Wheels Monster Trucks Akrobasi Oyun Seti Gvk48

Hot Wheels Akrobasi Tekerleği hem açıkken hem de kapalıyken etkileyici!

Hot Wheels Monster Trucks Akrobasi Tekerleği, bir kol sayesinde kolayca katlanıp taşınabilir, açıldığında ise çarpışma ve ezme mücadelelerinin yaşanacağı gösterişli bir akrobasi arenası ortaya çıkar. Muhteşem özelliklere sahip montajlı set, yaklaşık 90 cm'dir. Ünlü dev Monster Truck tekerleği, Tiger Shark Monster Truck ve bir adet Hot Wheels 1:64 ölçekli araba içerir. Set açıldığında içinden iki araba için bir fırlatıcı veya rampadan çıkarıp "alev çemberinden" geçireceğiniz bir Monster Truck çıkar. Ardından araç, kazanan çemberine girip performansının değerlendirileceği platforma iyi bir iniş yapmalıdır. Böylece becerileriniz anında değerlendirilir.

 Dev Monster Truck tekerleğinde, kapatıldığında taşıma kolaylığı sağlayan bir taşıma kolu bulunur. Açıldığında ise oynamaktan kendinizi alamayacağınız, yaklaşık 90 cm uzunluğunda akrobasi alanı ortaya çıkar. ​

 Başlangıçtaki fırlatıcıya iki adet Hot Wheels 1:64 ölçekli araba veya bir adet Monster Truck sığar. Müthiş bir çarpışma aksiyonu için arabaları birbiri ardından fırlatın.

 Araçlar fırlatıldığında bir rampadan uçarak setin ortasında yer alan alev çemberinden geçer. Çocuklar, bu akrobaside takla atlatarak ve kazanan çemberine iniş yaparak puan kazanabilir. ​

 Puanlama tahtasında performansınızı değerlendiren kolayca anlaşılır üç farklı emoji bulunur. ​

Saatlerce sürecek oyun eğlencesi sunan bu harika set, yanınızda taşımanız veya bir sonraki maceraya kadar kaldırmanız için kolayca katlanır. Aksiyonu hareketlendirmek için diğer setlere bağlanabilir.

 Ürün ölçüsü: 21 x 89 x 26 cm

Kutu ölçüsü: 43,3 x 11,7 x 25,2 cm

Ürün ağırlığı: 1,168 kg

Yaş Grubu: +3Y

Cinsiyet: Erkek

Renk: Çok Renkli

Kutu içeriği: Drift Rod ve Tiger Shark araç bulunur. Ayrıca sette, oyunlarınıza çeşitlilik katmak için üst üste dizebileceğiniz 2 adet plastik ezilmiş araba bulunur. Ayakta durmalarını sağlayacak küçük destek çubukları dahildir.