Çağrı Merkezi: 0286 220 0111

Lego City Elit Deniz Feneri Operasyonu

265,50 TL
295,00 TL
%10 İNDİRİM
Stok Kodu 1963
Marka Lego
Ürün Açıklaması

Ürün Bilgisi

Lego City Elit Deniz Feneri Operasyonu

Rol oyunlarını seven çocuklar, oyuncak bir deniz feneri, kurtarma helikopteri ve derme çatma bir sal içeren bu Lego City Elit Polis Deniz Feneri Operasyonu oyun setine bayılacak.

Lego TV karakterleri Rooky Partnur ve Vito, ayrıca bir köpek balığı ile aksiyon dolu maceralar için sahne hazır.

Çocuklar için harika bir oyuncak Bu Lego City yapım oyuncağının talimatlarını kutuda bulabilirsiniz. Ya da internete girip akıllı telefonlara ve tablet bilgisayarlara yüklenebilen Lego Building Instructions uygulamasının parçası olan Instructions PLUS’ı indirebilirsiniz. Bu interaktif yapım kılavuzu, inanılmaz görüntüyü yakınlaştırma ve döndürme araçlarıyla küçük Lego severleri çabucak usta model yapıcılara dönüştürür. 

Yapıldığında deniz fenerinin yüksekliği 14 cm, genişliği 9 cm ve derinliği 4 cm'dir, Rooky Partnur'un helikopterinin yüksekliği 9 cm, uzunluğu 21 cm ve genişliği 16 cm’dir.

Çocuklar bu setteki karakterleri ve arabaları diğer orijinal Lego oyun setleriyle birleştirerek oynamak ya da sergilemek için kendi benzersiz eserlerini oluşturabilir.

Yapıldığında Sam Grizzled'ın polis arabasının yüksekliği 4 cm, uzunluğu 11 cm ve genişliği 5 cm'dir, Hacksaw Hank'in maden delicisinin yüksekliği 5 cm, uzunluğu 17 cm ve genişliği 6 cm’dir.

Pil gerekir mi? Hayır, bu Lego yapım oyuncağı, küçük çocukların geniş hayal güçleriyle çalışır. Yapım parçası paketlerini açar açmaz yapım ve oyun eğlencesi hemen başlayabilir.

Tüm Lego City yapım setleri, tüm Lego yapım parçalarının tutarlı, birbiriyle uyumlu olması ve her seferinde kolayca takılıp çıkarılması için en yüksek sektör standartlarına ve kalite kriterlerine uygundur.

Yayıncı:Erdem Çocuk;Yaş Grubu: 5 + Yaş

Parça Sayısı:189