Çağrı Merkezi: 0286 220 0111

Meşe Palamudu Ormanı'ndan Hikâyeler Seti

161,00 TL
179,00 TL
%10 İNDİRİM
Stok Kodu 1845
Ürün Açıklaması

Ürün Bilgisi

Meşe Palamudu Ormanı'ndan Hikâyeler Seti

Postacı Ayı-Kapakçıklı Kitap

Meşe Palamudu Ormanı’nın kalbinde Ayı, arkadaşlarına mektup yazıyor.Kapakçıkları kaldır ve Ayı’nın özel sürprizi için Kurbağa’ya, Sincap’a ve Köstebek’e katıl!Ödüllü yazar Julia Donaldson’ın tüm dünyada çok sevilen, Meşe Palamudu Ormanı’ndan Hikâyeler Serisi Postacı Ayı ile devam ediyor.Haydi durma, Meşe Palamudu Ormanı’nda yaşayan bu sevimli dostların hikâyelerinin bir parçası ol.

Kapak : Karton kapak

Sayfa Sayısı : 8

Kitap boyutu : 19,8 x 16,2  

Tilkinin Çorapları-Kapakçıklı Kitap

Meşe Palamudu Ormanı’nın kalbinde, zavallı yaşlı Tilki kaybetti çoraplarını. Kilimin altındalar mı, yoksa saatin için de mi? Kapakçıkları kaldır ve gör bakalım neredeler? Ödüllü yazar Julia Donaldson’ın tüm dünyada çok sevilen, Meşe Palamudu Ormanı’ndan Hikâyeler Serisi Tilki’nin Çorapları ile devam ediyor. Haydi durma, Meşe Palamudu Ormanı’nda yaşayan bu sevimli dostların hikâyelerinin bir parçası ol.

Cilt Bilgisi : Ciltli

Kapak : Karton kapak

Sayfa Sayısı : 8

Kitap boyutu : 19,8 x 16

Tavşan Uykusu-Kapakçıklı Kitap

Meşe Palamudu Ormanı'nın kalbinde Tavşan'ın gözüne bir türlü uyku girmiyor. Kapakçıkları kaldır ve gör bakalım kim bırakmıyor ki uyusun Tavşan! Ödüllü yazar Julia Donaldson’ın tüm dünyada çok sevilen Meşe Palamudu Ormanı’ndan Hikâyeler Serisi Tavşan Uykusu ile devam ediyor. Haydi durma, Meşe Palamudu Ormanı’nda yaşayan bu sevimli dostların hikâyelerinin bir parçası ol.

Sayfa sayısı : 8

Kapak : Ciltli