Çağrı Merkezi: 0286 220 0111

Monopoly Aile Oyunu

299,00 TL
Stok Kodu ST63091
Barkod 5010993717309
Renk
Ürün Açıklaması

Ürün Bilgisi

Monopoly Aile Oyunu

Monopoly oynarken kaybetmenin hüznüne elveda deyin, kaybınızı kazanca çevirin!

 Monopoly oyununun bu eğlenceli versiyonu, kaybetme kavramını tamamen değiştiriyor ve onu kutlanan bir olaya dönüştürüyor. Oyuncular, Kodese girme, bir mülkün kirasını ödeme veya iflas etme gibi normalde can sıkıcı durumlarda para kazanabiliyor.

 Maddi durumu kötüleşenlerse onları herkesten avantajlı hâle getiren büyük Bay Monopoly piyonunu kullanarak oyuna efsanevi bir dönüş yapabiliyor. O hâlde oynayın ve kaybederken kendinizi iyi hissedin!

KAZANMAK İÇİN KAYBEDİN: Ah, kaybederken kazanmanın zevki! Monopoly kutu oyununun bu eğlenceli versiyonunda kira ödeme veya Kodese girme gibi can sıkıcı durumlar oyuncuların kazanmasına yardımcı olabiliyor.

JETON TOPLAYIN: Monopoly Şanslı Kaybedenler oyununda oyuncular, Şanslı Kaybeden jetonlarını toplayacakları için vergi ve kira ödemek, hatta Kodese girmek isteyecek.

 BAY MONOPOLY PİYONU: Kaybetmek yalnızca bir başlangıç! 4 Şanslı Kaybeden jetonunu toplayın, oyun alanına Bay Monopoly olarak dönüş yapın ve para ödemek yerine servetinize servet katın.

 HARİKA BİR AİLE OYUNU: Monopoly Şanslı Kaybedenler, aile oyun geceleriniz ve diğer buluşmalarınız için harika bir oyun seçeneği.

Ürün ölçüleri; 40 x 4 x 27 cm.

Yaş Grubu: 8 yaş ve üzeri içindir.

Oyuncu Sayısı: 2-6 oyuncuyla oynanır.

Uyarı: Boğulma Tehlikesi - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

Kutu İçeriği:  Oyun alanı, 6 piyon, 1 Bay Monopoly piyonu (üst kısım ve alt parça), 6 Referans kartı, 26 Tapu Senedi kartı, 16 Şans kartı, 16 Kamu Fonu kartı, 32 ev, 12 otel, 2 zar, 30 Şanslı Kaybeden jetonu, para destesi ve oyun kılavuzu yer almaktadır.