Çağrı Merkezi: 0286 220 0111

My Little Pony İşaret Sihri F3869

249,00 TL
279,00 TL
%11 İNDİRİM
Stok Kodu ST67344
Barkod 5010994126070
Renk
Ürün Açıklaması

Ürün Bilgisi

My Little Pony İşaret Sihri F3869 

Sevimli İşaret Sihri figürleri ve aksesuarlarıyla Pony güçlerini keşfedin!

Seride; Sunny Starscout, Zipp Storm, Pipp Petals ve Izzy Moonbow'un figürleri yer alıyor. (Her biri ayrı satılır ve stoklarla sınırlıdır).

Sevimli İşaret bilezik uçlarını birbirlerine ekleyin, "Hoof to Heart" aksesuarlarıyla birleştirin ve saklama anahtarlığına takarak yanınızda taşıyın.

5 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir özel gün veya doğum günü hediyesidir!

SEVİMLİ İŞARET AKSESUARLARI: Birbirine eklenebilen minik aksesuarlar ve saç aksesuarlarıyla Sevimli İşaret sihrini keşfedin. Pony'lerinizin görünüşünü dilediğiniz gibi değiştirin ve sihirli güçler hayal edin!

SAKLAMA ÇANTASI ANAHTARLIK: Çocukların aksesuarlarını saklamak ve yanlarında taşımak için kullanabilecekleri kristal şekilli anahtarlık çantası kutuya dahil.

"HOOF TO HEART" AKSESUARLARI: 7,5 cm boyundaki Pony figürü ayağına takılabilen "Hoof to Heart" aksesuarlarıyla sunuluyor. Aksesuarları kullanarak Pony'lerinize farklı pozlar verdirin ve "My Little Pony: Bir İz Bırak / Make Your Mark" dizisindeki sahneleri canlandırın.

16 PARÇA: Kutuda; poz verdirilebilir Pony figürü, anahtarlık, takılıp çıkarılabilir Sevimli İşaret, minik aksesuarlar ve hikâye kurma aksesuarlarının da yer aldığı 16 parça var. Hayal gücünü kullanarak oyun oynamayı seven kız ve erkek çocuklarına hediye edilebilecek harika bir oyuncak.

MÜZİKLİ VE IŞIKLI MANE MELODY SETİYLE UYUMLU: Karakterlere özel ışıkları ve sesleri aktif hale getirmek için Müzikli ve Işıklı Mane Melody Oyun Seti'ne de göz atın! (Ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır.)

Figür uzunluğu: 7.5 cm

Kutu ölçüsü:  18 x 19 x 4 cm

Yaş Grubu: +5Y

Cinsiyet: Kız

Renk: Çok Renkli

UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.