Çağrı Merkezi: 0286 220 0111

Spiderman Bend Flex Ghost-Spider Figür E768

219,00 TL
249,00 TL
%12 İNDİRİM
Stok Kodu ST62916
Barkod 5010993638529
Marka Hasbro
Renk
Ürün Açıklaması

Ürün Bilgisi

Spiderman Bend Flex Ghost-Spider Figür E768

Bükün! Döndürün! Gücünüze esneklik kazandırın!

Çocuklar, Spider-Man Bend & Flex Figürlerle sevdikleri kahramanları çok çeşitli, eğlenceli pozlara getirip aksiyon sahnelerini canlandırabilecek ve eğlencenin tadını doyasıya çıkarabilecek!

Spider-Man Bend & Flex Figürleri, tüm hayranları harekete geçirecek! Bu figürler, esnek kol ve bacakları sayesinde bükülüp döndürülebiliyor ve çocuklar figürle hayallerindeki yüzlerce pozu canlandırabiliyor. Marvel Evreninden ilham alınarak tasarlanan 15 cm boyundaki her figür, çocukların yakaladıkları pozda figürü sergilemeleri ve en sevdikleri Marvel sahnelerini hayal etmeleri için bir ağ aksesuarı ile sunuluyor. Marvel Spider-Man Bend & Flex figürlerini toplayarak eğlenceye başlayın! (Her bir figür ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır.)

Hayal gücünüzü kullanarak bu Ghost-Spider figürünü bükmek ve yeni macera pozlarına büründürmek çok eğlenceli. Konu aksiyon duruşları olduğunda Bend & Flex Figürleri ezber bozuyor. Bu 15 cm’lik Ghost-Spider Bend & Flex figürünün bükülebilir kol ve bacakları, tonlarca yaratıcı poz oluşturacak şekilde kıvrılabiliyor ve esnetilebiliyor!

Marvel Spider-Man figürleri, Marvel Evreninin maceracı süper kahramanlarından ilham alınarak tasarlandı. Diğer Spider-Man figürlerine, araçlarına ve ürünlerine göz atın ve New York sokaklarında Peter Parker ile maceraya atılın! (Her biri ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır)

Figür Boyu: 15 cm

Kutu ölçüsü: 17 x 5 x 23 cm

Yaş Grubu: +4Y

Cinsiyet: Kız - Erkek