Çağrı Merkezi: 0286 220 0111

Thalia Cocoa Butter Sabun

15,00 TL
Stok Kodu 1632
Marka Baharatyolu
Renk
Ürün Açıklaması

Ürün Bilgisi

Thalia Cocoa Butter (Kakao Yağı) Sabun

Kakao yağı, kakao ağacının çekirdeklerinden elde edilir ve antioksidan bakımından zengindir. Daha çok bronzlaştırıcı etkisiyle tanınan kakao yağının, bu özelliğinin yanı sıra cilde pek çok faydası da vardır:Yaşlanma belirtilerini geciktirmesi, cilde esneklik ve yumuşaklık katması, cilt rahatsızlıklarının giderilmesini desteklemesi, iyi bir nemlendirici olması bu faydalardan sadece birkaçıdır.

Cildimiz sağlıklı olduğunda, derinlerde saklı olan ışığı yansıtır ve tam anlamıyla ışıldar; kuru olduğunda ise yüzeyi pürüzlü ve sert bir hale gelir, matlaşır. İşte bu noktada devreye giren
Thalia Natural Beauty Cocoa Butter Sabunu, kakao yağının hızlı emilimiyle cildinizi yoğun bir biçimde nemlendirir ve ışıldatır. Bu nedenle de kuru ciltlerin vazgeçilmezidir.
 

Kullanım Şekli:

Thalia Natural Beauty Cocoa Butter Sabunu’nu köpürterek yüzünüzü yıkayın, maske şeklinde 2-3 dakika beklettikten sonra soğuk suyla durulayın. Banyo sırasında kullanmak isterseniz sıcak suyla köpürtüp tüm vücudunuza uygulayın ve bir süre bekleyip ılık suyla durulayın.