Çağrı Merkezi: 0286 220 0111

Thalia Wheat Sabun

15,00 TL
Stok Kodu 1642
Marka Baharatyolu
Renk
Ürün Açıklaması

Ürün Bilgisi

Thalia Wheat Sabun

Buğday Özlü Saf Doğal Sabun cildinizde saç derisi ve cilt yaraların iyileşmesine katkı sağlar. Cildin gözenekleri açarak cildin rahatlamasını sağlar. Saç derisi ve cilt yaraları, kızarıklık, kaşıntı, sivilce, mantar, egzama ve sedef gibi hastalıklarının iyileşmesinde faydalı ve temizleyicidir. Cildi temizler, besler, korur doğal bir güzellik kazandırır.

Thalia, Buğday Özlü Saf Doğal Sabun İçerdiği özler bakımından zengin olan buğday sabunu, loboratuar ortamında özel olarak elde edilen buğday sütü ve proteinleri içermektedir. Buğday sabunu zengin bir A, D ve E vitamini kaynağıdır. Cilt ve saçın dengesinin yeniden kazanılmasında fayda sağlayan buğday sabunu içerdiği proteinlerle cildiniz için vazgeçilmez bir sabundur. İstenmeyen cilt rahatsızlıklarınızın giderilmesine destek olur. Cilt deri rahatsızlıklarında temizleyici olarak kullanılır.

Kullanım Şekli:

Her banyo esnasında ve özellikle yüzünüzde her makyaj sonrasında kullanılması tavsiye olunur. El, yüz, ayak, vücut, saç ve saç derisinde ılık-sıcak veya soğuk su ile köpürterek hafif friksiyon masaj yapılarak uygulanır. Vücutta, 1-2 dakika kadar bekletilmesi etkiyi arttıracaktır. Bekledikten sonra yeteri kadar bol su ile durulanır, yıkanır.