Çağrı Merkezi: 0286 220 0111

Barbie Leopar Desenli Saçlar Bebeği GRN81

310,00 TL
350,00 TL
%11 İNDİRİM
Stok Kodu ST65295
Barkod 887961909029
Marka Barbie
Renk
Ürün Açıklaması

Ürün Bilgisi

Barbie Leopar Desenli Saçlar Bebeği GRN81 

Moda ve saç aksesuarlarıyla farklı tarzlar deneyin!

Barbie Bebek en mükemmel görünümü bulmak için farklı renkler ve tarzlar keşfetmeye bayılıyor. Çocuklar, Barbie Leopar Desenli Saçlar Bebeği'nin rengarenk uzun saçları, renk değiştirme özelliği ve 14'ten fazla kıyafet ve saç aksesuarı ile farklı görünümleri keşfedebilir! En mükemmel görünümü bulmak için farklı renkler ve tarzlar denemeyi seven Barbie Bebek sınır tanımıyor!

Barbie Bebek, çok sayıda farklı kombin ve çeşitli saç stilleri için eğlenceli moda ve saç aksesuarlarıyla birlikte gelir.

Barbie Leopar Desenli Saçlar Bebeği seti içerisinde, moda ve saç tasarımı eğlencesi için şu parçalar bulunur: 2 toka, 3 lastik toka/bilezik (Barbie bebeğin saçına uygundur), saç bantları, fırça, kalp desenli tişört, kot yelek, kedi kulakları, kedili çanta, kolye, sırt çantası, fazladan bir çift ayakkabı, renk değişimi özelliği için sünger ve soğuk su koymak için kap. Çocuklar, yaratıcılıklarını konuşturacakları ve farklı tarzlar keşfedecekleri bu seti çok sevecek!

Barbie Leopar Desenli Saçlar Bebeği (30 cm) ile yaratıcı tarzları ve görünümleri keşfedin. Bebeğin gökkuşağı renklerindeki ombre tarzını keşfetmek için uzun saçlarını yana doğru tarayın. Ardından, saçların bulunmadığı tarafa soğuk su ekleyerek renk değiştirme özelliğini etkinleştirin ve leopar desenini ortaya çıkarın.

Bebeğin saçına uygun lastik tokanın da dahil olduğu 16 farklı saç aksesuarı ve kıyafet ile farklı giysileri kombinleyip değişik saç stilleri deneyin.

Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterir.

Ürün ölçüleri; 23 x 6 x 32,5 cm

Ürün ağırlığı: 0,29 kg

Yaş Grubu: 3Y+

Kutu İçeriği: Sarışın Barbie Leopar Desenli Saçlar Bebeği, 2 toka, 3 lastik toka, saç bantları, fırça, 2 kumaş üst, kedi kulakları, kedili çanta, kolye, sırt çantası, fazladan bir çift ayakkabı, renk değişimi özelliği için sünger ve soğuk su koymak için kap dahildir.