₺349,00 KDV Dahil
₺309,00 KDV Dahil
₺549,00 KDV Dahil
₺469,00 KDV Dahil
1 2 >

Kız Çocuk Giyim Ürünleri

 

Birçok mağaza tarafında satılan çeşit çeşit üretilen kız çocuk giyim ürünleri fazlaca ilgi görüyor. Her yaş grubuna uygun üretilen kız çocuk giyim ürünleri çocuklara hem konfor sağlıyor hem de güzel görünmesine yol açıyor. Kız çocuklarının hayal dünyasına göre çok farklı giyim ürünleri tasarlanıyor. Bu da kız çocuklarının ilgisini oldukça fazla çekiyor. Kız çocukları Barbie, prenses içeren çizgi filmlerine bayılıyorlar. Buradaki çizgi film karakterini giydiği kıyafetlerde görmeyi de bir hayli seviyorlar. Bu nedenle çizgi film baskılı, renkli kıyafetleri tercih ediyorlar. Kız çocukları daha çok pembe, kırmızı gibi renk tonlarını seviyorlar. Bu renk tonlarındaki kıyafetler de ilgilerini çekiyor. Bu yüzden genelde kız çocuk giyim ürünleri bu renk tonlarında üretiliyor. Kıyafetlerin renkleri, temaları önemli olduğu kadar kumaş yapısının sağlıklı olması da önem taşıyor. Çocuklar hastalık kapma riski büyük olan yaş grubudur. En ufak şeyden hastalık kapabilirler. O yüzden de böyle konularda dikkatli olunması gerekiyor. Ürün kumaşının pamuk düzeyi arttıkça daha sağlıklı bir hale geliyor. Pamuklu kumaşlar sayesinde çocuğun narin cildi tahriş olmuyor. Hava koşullarına göre tercih yapmak da çocuk sağlığı açısından büyük öneme sahip. Soğuk hava koşullarında çocukların vücut ısısının korunması gerekiyor. Aksi takdirde üşütebilir, grip gibi hastalıklara yakalanabilir. Sadece soğuk havalarda hastalanma riski yüksek olmuyor. Aynı riski sıcak havalarda barındırıyor. Sıcak havalarda da çocuğun terlenmesi önlenmeli. Bir de sıcak havalarda çocukların cildi daha çabuk tahriş olabiliyor. Pişik gibi sorunlarla karşılaşabiliyorlar. Bu nedenle yazın daha ince kumaşlı ve yumuşak yapıda kıyafetler tercih edilmeli. Yağmurlu ve karlı havalarda çocukların ıslanması önlenmeli. Islandıktan sonra hasta olma ihtimalleri yüksek çünkü. Islanmamaları için montlarının, yağmurluklarının kapüşonlu olmasına dikkat etmeniz iyi olacaktır. Çocuk yaş grubu en hızlı büyüyen yaş grubudur. Bu nedenle seçim yaparken beden konusunda da dikkatli olunması gerekiyor. Yaz mevsiminde kış için kıyafet aldığınızda kışın o kıyafet olmayabilir. Bedeni büyümüş olabilir. Bu nedenle dikkat etmelisiniz. Doğru beden seçimi yapabilmeniz için beden tabloları bulunuyor. Bu tabloya bakarak çocuğunuzun bedenine uygun kıyafeti bulabilirsiniz.

 

Kız Çocuk Giyim Ürünlerinde Çeşitlilik

 

Bu kategorinin çeşitlilik yelpazesi fazlasıyla geniş bir durumda. Kız çocukları için özel tasarlanmış bir sürü giyim ürünleri bulunuyor. Pantolonlar, elbiseler, montlar, bluzlar, pijama takımları gibi birçok kategoride şık tasarımlı ürünler var. Elbiseleri buradan inceleyebilirsiniz. Çocuğunuzla beraber bu kategorilere göz atarak kombinler yapabilirsiniz. İstediğiniz ürünleri mağazamızdan rahatça bulabilirsiniz.

 

Çocuğunuza Hediye Alarak Onu Mutlu Edin

 

Çocuklar yaşları itibari ile hediyelerde, sürprizlerden hoşlanıyorlar. Doğum günlerinde, yılbaşında kız çocuğunuza ne alsam diye fazla düşünmenize gerek yok. Sevdiği tarzlarda ve renklerde çeşitli giyim ürünleri satın alıp, hediye edebilirsiniz. Hediyelerinizi görünce çok mutlu olacaktır. Hemen çocuğunuzun tarzına uygun montlara, pantolonlara, elbiselere, kostümlere göz atın.