₺259,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺209,00 KDV Dahil
1

Kostümler ve Bebekler

 

Bebekler günlük hayat dışında özel günlere de katılan bireylerdir. Özellikle yaş günleri, diş çıkarma partileri gibi bebeklere özel günler vardır. Bu yüzden de bebeklerin o günlerde daha özenli giyinmesi gerekebilir. Minik bebeklerinizin bu tarz günlerde daha sevimli olmasını istiyorsanız bebek kostümlerini deneyebilirsiniz. Bebek kostümleri kız ve erkek bebekler için birçok farklı çeşitte olabilir. Hayvan figürlü bebek kostümlerinden çizgi film karakterlerinin olduğu kostümlere kadar birçok bebek kostümü vardır.

 

Kız bebekler genelde prenses veya peri kıyafetleri ile oldukça tatlı görünür iken erkek bebek kostümleri çizgi film karakterlerinden örümcek adam veya superman gibi karakterlerde karşımıza çıkabilir. Özellikle biraz daha yaşı büyümüş ve görsel farkları ayırt edebilen bebekler için kostüm partileri çok mutlu edici olabilir. Siz de bebeklerinizin bu mutluluğa karışmasını istiyorsanız bebek kostümleri ile onları hayallerindeki gibi süsleyebilirsiniz. Kostümler gibi abiyeler de bebeklerinize özel günlerde eşlik eder. En güzel abiye modellerini hemen incelemelisiniz.

 

Bebek kostümlerini en sevdiklerinizin bebeklerine hediye olarak da satın alabilirsiniz. Bebeklerine yeni kavuşmuş bireyler için ideal ve orijinal bir hediye olacak bebek kostümleri ile onları mutlu edebilirsiniz. Kız bebeği olanlar için prenses elbiseli bir kostüm erkek çocuğu olanlar için ise astronot kostümlü bir kıyafet alabilirsiniz. Böylece hem tatlı bir anı yaratmış olur iken hem de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Bebekleri yeni doğmamış bireyler için de hediye olabilecek bebek kostümlerini özellikle doğum günü partilerinde hediye olarak verebilirsiniz. Denizci, Noel Baba gibi kostüm kıyafetleri ile sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz.

 

Bebek kostüm kıyafetleri kumaş bazında günlük kıyafet ürünlerinin kumaşlarından farklıdır. Bu sebeple bebeklerinize seçim yapar iken dikkatli olmanız gerekmektedir. Bebeklerinizin cildine zarar vermeyecek tarzda kumaşlardan üretilmiş bebek kostümleri almaya özen göstermelisiniz. Bebekleriniz için her zaman en iyisini istediğiniz için biz de bebekleriniz için her zaman en iyisini üretmeye çalışıyoruz. Bebek cilt yapıları ile uyumlu kumaşlar ile tasarlanan bebek kostümleri sayesinde müşteri memnuniyeti sağlamaya devam ediyoruz. Siz de bebeğinizin fotoğraflar ile süslenecek tatlı bir anısı olsun isterseniz bebek kostümleri satın alabilirsiniz. Bebekleriniz için farklı kostüm kıyafetleri seçenekleri ile e annecim mağazamızın web sitesini ziyaret ederek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. En beğendiğiniz ürünü kolayca online alışveriş ile sipariş edebilirsiniz.

 

Yeni Yıl Kostümleri

Yeni yıla birlikte girebileceğiniz bebekleriniz için güzel bir hatıra bırakmak istiyor iseniz, güzel fotoğraflar çekinmek için bebeklerinize kostümler satın almak isteyebilirsiniz. Yılbaşı kostümleri ile bebeğinizi tatlı bir noel babaya çevirebilir veya geyik desenli tulumlar satın alabilirsiniz. Bebeklerinizi şık giydirip tatlı fotoğraflar çekinebilirsiniz.

 

Prenses Kostümleri

Kız bebekler özellikle küçük yaştan itibaren izledikleri çizgi filmler dolayısı ile prenseslere hayranlık duyar. Bebeklerin prenses hayranlığı, prenseslerin giydiği kabarık kıyafetlerden ötürü olmaktadır. Siz de bebeklerinizi mutlu etmek için kabarık süslü etekleri olan sevimli prenses kostümleri ve prenses taçları satın alabilirsiniz.

 

Doğum Günü Kostümleri

Bebekleriniz ve sizin için en önemli günlerden birisi bebeklerinizin doğum günleridir. Bir yaş daha alan bebeklerinizin bu mutlu günde şık ve sevimli görünmesi için en sevdiği detaylara sahip ve bebekler için özel olarak tasarlanmış bebek kostümlerini tercih edebilirsiniz.