₺53,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺53,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺121,50 KDV Dahil
₺135,00 KDV Dahil
₺180,00 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺90,00 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺139,50 KDV Dahil
₺155,00 KDV Dahil
₺103,50 KDV Dahil
₺115,00 KDV Dahil
₺27,00 KDV Dahil
₺30,00 KDV Dahil
₺27,00 KDV Dahil
₺30,00 KDV Dahil
₺27,00 KDV Dahil
₺30,00 KDV Dahil
₺27,00 KDV Dahil
₺30,00 KDV Dahil
1 2 3 ... 7 >

Oyuncak Modelleri

 

Çocukların hayatında büyük yeri olan oyuncaklar gün geçtikçe çeşit çeşit üretilmeye devam ediyor. Çocukların geniş hayal dünyasına göre oyuncak çeşitleri de artmaya devam ediyor. Renkleriyle, çeşitleriyle oyuncak çeşitleri yetişkinlerin bile ilgisini çekiyor. Rengârenk oyuncaklar ile çocukların hem hayal dünyası gelişiyor hem de öğrenme yetileri. Oyuncakların tek işlevi çocukların vakit geçirmesini sağlamak değil aynı zamanda zekâsını ve becerilerini de geliştirmek. Her cinsiyete ve her yaş grubuna hitap eden oyuncak çeşitleri bulunuyor. Çocuğunuzun sevdiği, ilgi duyduğu alanlarda oyuncak bulmanız çeşitliliği sayesinde çok kolay oluyor. Artık hemen hemen her yerde oyuncak bulabileceğiniz mağazalar ve satış yapan internet siteleri mevcut. Oyuncak dükkânları renkleri ve çeşitliliğiyle çocukların ilgisini hemen üzerine çekiyor. Çocukların ilgisini çekecek şekilde konseptler uygulanıyor. Çocuklu ailelerin her dışarı çıktığında oyuncak dükkânı gezme olasılığı gün geçtikçe artıyor. Bir dikkat edilmesi gereken konu da oyuncak seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken şeyler. Çocukların bünyesi yetişkinlere göre daha zayıf olduğu için daha çok dikkat edilmesi gerekiyor. Kolay hastalık kapabildiklerini düşünerek oyuncak seçimini daha özenli bir şekilde yapılmalı. Eğer çocuğunuzun herhangi bir şeye alerjisi varsa öncelikle alerjisinin bulunduğu şeyin oyuncak üretiminde kullanılıp kullanılmadığınıza dikkat edilmesi gerekiyor. Oyuncak üretiminde kullanılan ürünlerin kaliteli olup olmadığı da bir önemli konu. Buna da dikkat edilmesi gerekiyor. Bunların dışında oyuncak alırken ürünün dayanıklılığına da bakılması gerekiyor. Ürün dayanıklılığı sayesinde uzun süre kullanılabilir. Bu da ekonomik açıdan bir artı sağlar. Ürünün dayanıklı olması sadece ekonomik anlamda değil çocukların sağlığı içinde önemli bir konu. Bazı oyuncaklar herhangi bir yerinden darbe gördüğünde içindeki zararlı sıvıyı akıtabilir. Bu da çocukların sağlığını tehdit edebilir. Oyuncak seçimi yaparken üzerindeki yazıları okumaya dikkat ediniz. Her çocuğa uygun olarak oyuncak modelleri fazlasıyla bulunuyor. Oyuncak çeşitlerinde genelde kız ve erkek çocuk olarak iki kategori sunuluyor. Çocuğun cinsiyetine ve ilgi alanlarına uygun oyuncak seçimleri karakterinin şekillenmesinde büyük önem arz ediyor. Çocukların yaş grubuna uygun oyuncaklar tercih etmek hem zihinsel gelişimini olumlu etkiliyor hem de sosyal beceri kazanmasını sağlıyor. Yaşından büyük ya da küçüklere uygun oyuncaklar tercih ettiğinizde sağladığı fayda da azalıyor. Oyuncakları sadece vakit geçsin diye değil kattığı yararlarla beraber düşünmek daha doğru oluyor. Bu sayede daha doğru seçimler yapılabiliyor.

 

Oyuncak modelleri arasında hem bebeklerin hem çocukların bilişsel ve el beceri zekâsını geliştirmeye yönelik puzzleler en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Görsel zekâya da hitap eden puzzle modelleri için burayı ziyaret edebilirsiniz. Farklı parça seçenekleri ile en uygun olan puzzle modelini seçip sipariş verebilirsiniz.

 

Kız Çocukları İçin Sevimli Oyuncaklar

 

Kız çocukları erkek çocuklarına göre yapı olarak daha naiflerdir. Arkadaş grubuyla beraber hayali aileler kurmayı severler. Bu oyunlara uygun olarak da evcilik oyuncaklarına ilgi gösterirler. Oynadıkları evcilik oyunları sayesinde iletişim becerileri de gelişir. Oyuncak mutfak eşyaları, oyuncak bebeklerle vakit geçirmekten hoşlanırlar. Kız çocukları o dönemlerde annelerine özenirler ve onları taklit etmeyi severler. Bu nedenle oyuncak makyaj malzemeleri de onların oldukça dikkatini çeker. Kız çocuklarının en çok sevdiği oyuncaklardan birisi de oyuncak bebeklerdir. Oyuncak bebekler plastik, pelüş gibi çeşitli materyallerden oluşur ve çeşitlilik yelpazesi oldukça geniştir.

 

Erkek Çocuklarının İlgi Odağı Oyuncak Arabalar

 

Erkek çocukları kız çocuklarını aksine arkadaş grubuyla rekabet ettikleri oyunları daha çok severler. Bu oyunların içinde olan araba yarışlarına bayılırlar. Oyuncak arabalarıyla oyunlar oynamak onları en çok mutlu eden aktivitelerden birisidir. Oyuncak araba çeşitleri renkleriyle, modelleriyle farklı farklı üretiliyor ve alınmayı bekliyor.