Çağrı Merkezi: 0286 220 0111

Barbie'nin Uçağı GDG76

999,00 TL
1.219,00 TL
%18 İNDİRİM
Stok Kodu ST62941
Barkod 887961742879
Marka Barbie
Renk
Ürün Açıklaması

Ürün Bilgisi

Barbie'nin Uçağı GDG76

Barbie'nin seyahat temalı oyuncakları ile hayal dünyanı bulutların üzerine çıkarabilir ve gelecekte gitmek istediğin yerlerin hayallerini kurabilirsin. 

Açılıp kapanır özellikler, dönen tekerlekler, hava yolundan ilham alan çıkartmalar ve 15'ten fazla gerçekçi aksesuarla birbirinden farklı hikayeler yaratabilirsin.
 
Pilot kabini ve 2 yolcu koltuğu bulunan uçak ile arkadaşlarınla maceradan maceraya çıkabilirsin! Yolcu koltukları gece uçuşu için öne kaydırılıp yatırılabilir ve sende rüyalara dalabilirsin. Koltuk sırtlıklarındaki TV ekranları (ve açılıp kapanır üst bölmeler) oyun eğlencesine gerçekçi dokunuşlar katar.Atıştırmalık arabasında 3 içecek ikramı, bir atıştırmalık ve 2 yemek sunulabilir. İçecekler tak ve oyna tasarımına sahiptir. Ayrıca 2 tepsi bulunur.
 
15'ten fazla oyuncak parçasıyla birbirinden farklı seyahat hikayeleri yaratmak senin elinde!
Diğer Barbie seyahat temalı oyuncakları koleksiyonuna ekleyerek dünyayı keşfetmeye başlayabilirsin. Barbie ile oynarken istediğin her şeyi hayal edebilirsin!

 Pembe uçağın tekerlekleri sayesinde uçağı hareket ettirebilirsiniz. Uçağın arka kısmında valizi indirebileceğiniz bir bölmesi bulunmaktadır.

 Ayrıca Barbie’nin sevimli köpeği de uçakta da onları yalnız bırakmıyor.

 Set içerisinde; Barbie’nin pembe uçağı, yemek arabası, çeşitli yiyecekler, battaniye, valiz, kulaklık, dergi, göz bandı, çanta, sevimli yavru köpek gibi çeşitli aksesuarlar yer almaktadır.

 Çocukların; el becerilerinin gelişmesine, kendi oyun alanlarını kurarak özgüven kazanmalarına, arkadaşlarıyla oyunlar oynayarak sosyalleşmelerini, yaratıcılık ve hayal güçlerinin gelişmesine yardımcı olmaktadır.

Ürün ölçüleri; 58,4 x 24 x 27,9 cm

Yaş Grubu: 3Y+