Çağrı Merkezi: 0286 220 0111

Fisher Price Linkimals Sayı Sayan Koala GXR24

449,00 TL
459,00 TL
Stok Kodu ST62944
Barkod 887961960761
Marka Fisher-Price
Renk
Ürün Açıklaması

Ürün Bilgisi

Fisher Price Linkimals Sayı Sayan Koala GXR24

Bebekler Koala dostlarının sarıldığı palmiye ağacına dokunduklarında ağaçtaki kare, üçgen ve daire şekillerini keşfeder. Fisher-Price Linkimals Sayı Sayan Koala, bebeklere heyecan verici ışıklar, şarkılar ve ifadeler eşliğinde sayıları, sayı saymayı ve şekilleri öğreten müzikli, eğitici bir oyuncaktır. Sayı Sayan Koala diğer Linkimals arkadaşları ile bir araya geldiğinde hep birlikte konuşur, ışık saçar, şarkı söyler ve oyunlar oynarlar!
Döner topa vurmak, şekilleri çevirmek ve düğmelere basmak miniklerin ince motor becerilerinin güçlenmesine, heyecan verici etkileşimli aktiviteler ise sebep ve sonuç ilişkisini anlamalarına yardımcı olur.
Sayıları, 1'den 10'a kadar saymayı, şekilleri ve daha fazlasını öğretip etkileşimli aktiviteler sunan müzikli ve ışıklı koala oyuncak.
Ağaçtaki ışıklı düğmelere basarak veya şekilleri çevirerek ışıkları görebilir, müzik ve ifadeleri duyabilirsiniz
Oyuncakta minik ellerin keşfetmesi için yumuşak ve hışırtılı kulaklar ile vurulabilir döner topun yanı sıra ışıklı karın kısmı ve taşıma kolu bulunur.
Diğer Linkimals oyuncaklarını koleksiyonunuza ekleyin ve etkileşimlerini izleyin! (Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.)
9 aylık ve daha büyük bebekler ile yürüme çağındaki çocuklar için uygundur.
Ürünün Boyutları: 27.81 x 28.21 x 10.21 cm
Ürün Ağırlığı (gr): 815
Yaş Grubu: 9M+