₺349,00 KDV Dahil
₺469,00 KDV Dahil
₺549,00 KDV Dahil
₺309,00 KDV Dahil
1

Kostümler Nelerdir?

 

Kız çocukları çeşit çeşit kostümlerle istedikleri görünüme bürünüyorlar. Özgün kostüm modelleri çocuk grubunun fazlaca ilgisini çekiyor. Kız çocukları pamuk prenses, elsa gibi çizgi film karakterlerini çok seviyor. Bu karakterleri sadece ekranda görmeyi değil üstündeki kıyafetlerde de görmeyi de çok seviyorlar. Kostümler de çocuklarınızın hassas cildine göre üretiliyor. Kaliteli kumaşlarıyla kostümler çocukların cildine oldukça uygun. Sevdikleri karakterlerin kostümlerini giyerek kendilerini ona benzetmeye çalışıyorlar. Kostümlerin en çok kullanıldığı yerlerden birisi de gösterilerdir. Okul öncesi öğrencileri ve ilkokul öğrencileri 23 Nisan gösterilerinde, yılsonu gösterilerinde kostümleri kullanıyor. Gösterilerde daha çok arı kostümleri, ağaç kostümleri gibi doğa kostümleri tercih ediliyor. Kostümler sayesinde çocukların yaratıcılıkları gelişiyor, hayal dünyaları genişliyor. Denizkızı kostümleri de fazlaca rağbet görüyor. Kız çocukları bu kostümleri hem rahatça giyiyorlar hem de harika bir görünüme sahip oluyorlar. Kız çocukları daha çok pembe, lila gibi renk tonlarını seviyorlar. Bu renk tonlarındaki kıyafetler de bir hayli ilgilerini çekiyor. Bu nedenle genelde kız çocuk giyim ürünleri bu renklerde üretiliyor. Kostüm seçimi yaparken hava durumu da önemli bir konu. Soğuk havalarda uzun kollu, kalın kumaşlı kostümleri tercih edebilirsiniz. Yazın kolsuz ya da yarım kollu, şifon gibi ince kumaşlardan oluşan kostümler ideal olacaktır. Kostümlerde beden seçimi yaparken de doğru olması gerekiyor. Çocuk bedenleri yaş grubuna göre belirleniyor ve o şekilde satılıyor. Ama her çocuğun bedeni yaş grubuyla orantılı olmayabilir. Yaşına göre bedeni daha büyük ya da küçük olabilir. Bu yüzden beden ölçülerinin hangi yaş grubuna hitap ettiğine beden tablosundan ulaşabilirsiniz. Kız çocukları kostümleri sevdiği kadar aksesuarları da fazlaca seviyor. Kostümleri doğru aksesuarlarla kombinleyebilirsiniz. Böylece tam bir güzellik yakalayabilirsiniz. Küçük taşlı küpeler, tek taş kolyeler seçebilirsiniz. Ya da kostümün konseptine göre ona uyumlu bileklikler, yüzükler tercih edebilirsiniz. Bazı kostümlerin yanında aksesuarlar bulunuyor. Taç, asa gibi aksesuarlarla kostüm tam bir bütün görüntü oluşturuyor. Kız çocuklarınıza özel günlerde giymesi için hediye kostümler alabilirsiniz. Sevdiği karakterlerin kostümlerini rahatça bulabilirsiniz. Kostümüne uyumu çanta ve ayakkabılar da satın alabilirsiniz. Böylece çocuğunuz sevdiği karakterin bütün bir görüntüsüne ulaşacaktır.

Bebekler de ileride fotoğraflara bakıp kendileri için anı saklamış olmak için özel günlerde kostümlere ihtiyaç duyabilirler. Bebekler için hazırladığımız tüm kostümler burada sizleri bekliyor.

 

Kostümleri Şık Bir Şekilde Kombinleyin

 

Kostümler tek başınıza harika bir görüntü oluşturulduğu gibi çeşitli aksesuarlarla, çantalarla, ayakkabılarla da kusursuz bir kombin görünümü oluşacaktır. Kostümler için taşlı, simli ayakkabı ve çantalar uygun olacaktır. Gri, beyaz gibi tonlar tercih edebilirsiniz. Kostümün rengine göre takılar seçebilirsiniz. İpli, boncuklu takılarla kostümü tamamlayabilirsiniz.

 

Kostümler İle Kahramanlar Topluluğu Oluşturun

 

Gösterilerde çok kullanılan kostümler ile farklı tercihler yapabilirsiniz. Her kız çocuğu farklı zevklere sahiptir. O yüzden hepsinin birbirinden farklı seçimleri olabilir. Doğum günü partilerinde, tiyatrolarda çocukların her birine aynı çizgi filmin farklı karakter kostümleri giydirilerek bir çizgi film konsepti uygulanabilir. Ya da herkese farklı çizgi filmlerde birer karakter kostümü giydirilebilir.